Nasz dres dla niskich osób w ofercie sklepu Petite Pants jest od stycznia bieżącego roku. Aktualnie zestaw dresowy możecie znaleźć w trzech modnych kolorach – kremowy, brązowy oraz szary. Naszym najnowszym w kolekcji kolorem jest kolor brązowy – jest to totalna nowość w naszej ofercie dresów dla niskich kobiet.

Zobacz również aktualne produkty w kategorii Dresy dla niskich kobiet.

Dres dla niskiej kobiety złożony jest z bluzy oraz spodni. Zestaw dresowy ma bardzo wygodny w noszeniu krój, dlatego idealnie sprawdzi się na szybkie wyjścia na miasto, na zakupy, do domu np. na wieczór z filmem. Zakładając taki zestaw nie musisz martwić się, czy dobrze wyglądasz lub czy ubrania ładnie się ze sobą komponują – ubierasz go i jesteś gotowa

Dodatkowo fakt, że stworzony jest specjalnie dla niskich osób powoduje, że nogawki (jak w różnych innych przypadkach) nie będą się na tobie ciągnęły, a rękawy w bluzie nie będą zasłaniać Twojej całej dłoni.
Dres wykonany jest w 90% z bawełny dzięki czemu Twoje ciało się w nim nie zmęczy – wręcz odwrotnie, jakość materiału powoduje, że chce się w nim chodzić całe dnie.

BLUZA DUQUO

Nasza bluza dresowa posiada kaptur oraz sporą kieszeń. Ściągacze na rękawach oraz brzuchu wykonane są z tego samego materiału co cała bluza – spójna całość. Bluza stworzona jest w 90% z bawełny i idealnie komponuje się ze spodniami DUQUO. Nasza bluza stworzona na wzrost niskiej kobiety, dzięki czemu rękawy nie zasłaniają dłoni, a ich długość jest idealna.

SPODNIE DUQUO

Spodnie posiadają gumkę w talii, która dopasowuje się do jej obwodu. Spodnie świetnie wyglądają z bluzą DUQUO, luźną koszulką lub topem i butami sportowymi.
Stworzone są idealnie na wzrost niskiej kobiety, dlatego nie musisz martwić się, że kolejne spodnie będą dla Ciebie za długie. Wykonane są w 90% z bawełny.

Sprawdź również nasze inne ubrania dla niskich kobiet

Agata Świtowska