W Petite Pants na ten moment mamy kilka modeli spodni, które dzisiaj sobie porównamy

  • Spodnie, które były naszym pierwszym projektem to spodnie COMMO – wykonane z dzianiny premium. Opisując je dwoma słowami to będzie zdecydowanie wygoda i elegancja. Spodnie posiadają elegancki krój, szerokie nogawki, zakładki z przodu, które dodają szyku oraz kieszonki po bokach. Spodnie wykonane były w dwóch klasycznych kolorach – czarny oraz beż.
  • Spodnie TOUS – zwężane ku dołowi spodnie z rozcięciem z przodu na dole nogawki – ten zabieg sprawia, że spodnie mogą być dłuższe z tyłu a wycięcie odkrywa stopę. Spodnie powodują optyczne wydłużenie ciała, co w naszym wypadku jest mile widziane. Spodnie aktualnie posiadamy w dwóch kolorach – czarny oraz jasny beż ale kolejne kolory w drodze.
  • Spodnie FAVO to najnowszy model – wykonany z 100% wiskozy satynowej – id4alne na lato – posiadają szeroką, przewiewną nogawkę i do tego świetny skład, który idealnie nada się na ciepłe dni. Spodnie FAVO posiadają gumę w talii oraz kieszonki po bokach. W zestawie do spodni powstała też koszula FAVO – koniecznie ją sprawdź!
  • Spodnie dresowe DUQUO – wykonane ze świetnej jakości dzianiny – aktualnie posiadamy je w 3 modnych kolorach. Spodnie posiadają gumę na kostkach, dwie kieszonki oraz gumę w talii. Do zestawu spodnie posiadają bluzę z kapturem.

Wszystkie wymienione spodnie stworzone są specjalnie dla niskich kobiet/kobiet petite.

PRZEGLĄDAJ SPODNIE DLA NISKICH KOBIET
Agata Świtowska