Robiąc zakupy w sklepie internetowym Petite Pants konsument ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni od otrzymania swojego zamówienia. W tym czasie poinformuj Nas o swojej decyzji przez pismo za pośrednictwem poczty na adres: ul. Jodłowa 3/5, 81-526 Gdynia lub przez pocztę elektroniczną na adres: kontakt@petitepants.pl

JAK ZWRÓCIĆ TOWAR?

Odstępując od Umowy Sprzedaży, skorzystaj z przygotowanego przez nas wzoru formularza odstąpienia od Umowy Sprzedaży – odeślij do nas wypełniony formularz wraz ze zwracanym produktem.

Prosimy odesłać lub przekazać nam Produkt niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od Umowy Sprzedaży.

Koszt zwrotu przesyłki ponosi Kupujący.

JAKI PRODUKT MOŻNA ZWRÓCIĆ?

Pamiętaj, że zwracany produkt musi być kompletny i nie może posiadać żadnych śladów użytkowania, zabrudzeń oraz zapachów wyprania. W takich przypadkach produkt nie zostanie przez nas przyjęty. ​​

JAKIE KOSZTY SĄ ZWRACANE?

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedaży zwracamy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, wraz z kosztami dostarczenia Produktu, przy czym w wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki (dostarczenia) dostępnej w Sklepie Internetowym Petite Pants.

POD JAKI ADRES WYSŁAĆ ZWRACANY ZAKUP?

TBE Company Sp. z o.o.
ul. Jodłowa 3/5
81-526 Gdynia
Tel. 518 990 599
e-mail: kontakt@petitepants.pl

LUB

Paczkomat GDY17A
al. Zwycięstwa 256, Gdynia
81-525 Gdynia
Tel. 518 990 599
e-mail: kontakt@petitepants.pl